Unelte personale
Locatia curenta: Prima pagina Examene nationale Evaluarea naţională pentru clasele a II-a, a IV-a si a VI-a Foarte important - EN II, IV, VI, 2015
PROGRAM AUDIENŢE

INSPECTOR ŞCOLAR GENERAL, PROF. FLORIN LAZĂR miercuri: 11:00-13:00

INSPECTOR ŞCOLAR GENERAL ADJUNCT, PROF. IDA VLAD luni: 10:00-12:00; miercuri: 13:00-15:00, vineri: 10:00-12:00

INSPECTOR ŞCOLAR GENERAL ADJUNCT, PROF. ANA-MARIA EGARMIN marti: 10:00 - 12:00; joi: 13:00-15:00, vineri: 11:00-13:00


Înscrierile se fac în fiecare luni, între orele 9.00 şi 15.00, la tel. 0234/511899  sau 0754033740.

Inspect

inspect.png

iadoc

iadoc.png

Invitatie

Banner_200_ECN.jpg

« Iulie 2017 »
Iulie
LuMaMiJoViSaDu
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

Foarte important - EN II, IV, VI, 2015

by Informatizare Ultima modificare 2015-05-13 10:30
Vineri, 15-05-2015, se va desfasura sesiunea de formare pentru Evaluarea II, IV, VI, 2015, adresata presedintilor comisiilor si persoanelor de contact. Locul de desfasurare va fi Amfiteatrul " Spiru Haret", corp A, Colegiul Pedagogic "Stefan Cel Mare" Bacau, astfel: - 14,30: Bacau, Corbasca, Glavanesti, Horgesti, Izvorul Berheciului, Lipova, Motoseni, Oncesti, Rachitoasa, Stanisesti, Buhus, Casin, Beresti-Bistrita, Blagesti, Buhoci, Colonesti, Dealu Morii, Filipeni, Filipesti, Gaiceana, Gioseni, Hemeius, Huruiesti, Letea-Veche, Lizi-Calugara, Magura, Margineni, Negri, Nicolae Balcescu, Odobesti (Tisa Silvesti), Parincea, Pincesti, Plopana, Podul Turcului, Sarata, Secuieni, Tamas (Chetris), Tatarasti (Gherdana), Ungureni si Vultureni. -15,30: Onesti, Targu Ocna, Slanic Moldova, Darmansti, Birsanesti, Bognadesti, Buciumi, Caiuti, Cleja, Cotofanesti, Dofteana, Faraoani, Girleni (Lespezi), Gura Vaii, Helegiu, Itesti, Livezi, Manastirea Casin, Oituz, Orbeni, Parava, Pirgaresti (Satu Nou), Racaciuni, Racova, Rosiori, Sanduleni, Sascut, Stefan Cel Mare (Negoiesti), Targu Trous, Urechesti, Valea, Seaca, Comanesti, Moinesti, Ardeoani, Agas, Asau, Balcani, Baresti-Tazlau, Berzunti, Brusturosa, Calugareni (Damienesti), Ghimes Faget. Ghimes, Magiresti, Palanca, Pirjol, Poduri, Prajesti, Saucesti, Scorteni, Solont, Strugari, Traian, Zemes.
Cand 2015-05-13
de la 10:30 pana la 10:30
Adauga eveniment la calendar vCal
iCal